World of Pharia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elliot Painbringer

Go down

Elliot Painbringer Empty Elliot Painbringer

Témanyitás by GJoshi Kedd Ápr. 07, 2020 5:48 pm

Elliot Painbringer

Elliot Painbringer 1191fa9fcc6bce8ef39e5c879a1eacdb

XP pontok:0
Szint:1
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lawful Neutral

Életkor:24
Nem: Férfi
Faj:Ember
Kaszt:War Priest
Súly:90 kg
Magasság:198 cm
Szemszín:Márványos Lila
Hajszín:Mahagóni barna
Bőrszín: Fehér

Frakció: Kék Üstökös

Kiválasztott: Nem

Beszélt nyelvek: Common, Halfling(3), draconic(2), gnomish(2)

Jellem: Türelmes; Harcias; Erős igazságérzet; Természetes kiválasztódás hívő; Introvertált;

Előtörténet: A tetoválásom a bal tenyeremben lévő mágikus tetoválásban van elrejtve. Egy Kardori városkában, Kararionban születtem. A birodalom emberei már gyerekkoromban megölték a szüleimet mert lázadókat bújtattak. Engem az életük árán bújtattak el. A történtek után utcagyerek lett belőlem. Rengeteget loptam és csaltam, mígnem egy napon a jövendőbeli mesterem Laward Oppon magához nem vett. Ő egy pap volt aki Shuxeyar-t a Hadseregek Istenét szolgálta. És mellesleg a Lázadó sereg Őrnagya. Én nem rég léptem elő őrmesteri rangba.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Képességek

Életerő(hit point): 9
Mozgás(speed): 5
Védelem(AC): 21

Erő(Stre): 15
Ügyesség(Dex):11
Állóképesség(Cons):13
Intelligencia(Int):11
Tudás(Wisd):16
Karizma(Char):
11

Szakértelem bónusz:2

Saving Throws

Erő(Stre):+2
Ügyesség(Dex):0
Állóképesség(Cons):+1
Intelligencia(Int):0
Tudás(Wisd):+3
Karizma(Char):0

Skillek

Acrobatics-Akrobatika (Dex):0
Animal Handling-Állatkezelés (Wis):3
Arcana-Arcana (Int):0
Athletics-Atletikusság(Srt):2
Deception-Megtévesztés (Cha):0
History-Történelem (Int):0
Insight-Betekintés (Wis):5
Intimidation-Megfélemlítés (Cha):0
Investigation-Vizsgálat (Int):0
Medicine-Orvostudomány (Wis):3
Nature-Természet (Int):0
Perception-Észlelés, érzékelés (Wis):3
Performance-Előadás, eljátszás (Cha):0
Persuasion-Meggyőzés (Cha):2
Religion-Vallás (Int):0
Sleight of Hand-Kéz ügyesség (Dex):0
Stealth-Lopakodás (Dex):0
Survival-Túlélés (Wisbom):3

Kiválasztott képességek: Nincs

Fegyver:Kard + Pajzs

Faj bónuszai: 5 kocka gyorsaság; minden ability +1; Erő istent szolgál


Kaszt bónuszai: Erő istent szolgál: +3 Strenght + 5 AC
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Varázslat

Spellcasting bónusz:+5

Cantrippek: Resistance: 1 akció, érintés, V ; S; M; Koncentráció 1 perc; Megérintek egy személyt, aki hajlandó  erre és a spell vége előtt a célpont dobhat 1d4-et amit hozzá adhat a saving throw-jához. Dobhat a saving throw előtt és után is. Ekkor a spell véget ér.
Toll the Dead: 1 akció; 12 kocka; azonnali. A célpont küröl egy bús hangú harang szólal meg. Wisdom Saving throwot kell dobnia. Ha nem sikerül akkor 1d8 necrotic sebzést szenved el, ha már sérült volt akkor 1d12-t.
Booming Blade: 1 akció; 1 kocka; azonnali; Lesújtasz a fegyvereddel, a célpont elszenvedi a fegyver normál sebzését majd a következő köröd kezdetéig ha önszántából mozog akkor elszenved még 1d8 thunder sebzést.
Light: 1 akció; érintés; 1 óra; Megérintesz egy tárgyat ami fényleni kezd. 8 kocka távolságot világít be olyan színnel amilyet te választasz. Ha egy ellenfél által hordott tárgyon akarod aktiválni, akkor ahhoz hogy elkerülje Dexterity saving throwot kell dobnia.


1. szintű spellek:Cure Wounds: 1 akció; érintés; azonnali; A lény akit megérintesz 1d8+5 életerőpontot gyógyul.
Healing Word: 1 bónuszakció; 12 kocka; azonnali. Egy általad választott lény, akit látsz 1d4+5 hit pointot gyógyul.

2. szintű spellek:

3. szintű spellek:

stb.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hátizsák

Arany: 200
Ezüst: 100
Réz: 2000

Fegyverek: 1 vörös napkőből készült katana, és egy vastag vörös réz pajzs, 8 vörös réz tőr.

Egyéb:
GJoshi
GJoshi

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2020. Apr. 07.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.